Veľtrh IWA Norimberk

V roku 2014 sme úspešne predstavili naše výrobky značky EAGLE svetovému trhu. Medzinárodný veľtrh IWA 2014 bol vhodným miestom pre prezentáciu našej špičkovej optiky, nočného videnia a termovízií. Po prvýkrát sme predstavili binokulárny systém - termovíziu EAGLE TSV7 a nočné videnie EAGLE M3.

KVeltrh IWA, Norimberg 2014aždý rok sa v Nemecku v Norimberku začiatkom marca koná špecializovaný veľtrh IWA & Outdoor Classics.
Je to veľtrh zameraný predovšetkým na zbrane a strelivo. Pravidelne sa tu zídu významní vystavovatelia, výrobcovia aj predajcovia zbraní, streliva, optiky, a rôznych iných produktov, ktoré s danou oblasťou súvisia. Môžete si na ňom pozrieť množstvo zbraní loveckých i športových, plynových signálnych i historických, od rôznych svetových výrobcov. Okrem vystavovateľov zbraní tu nájdete aj výrobcov dennej, nočnej optiky, či termovízí, výrobcov a predajcov loveckého a outdoorového oblečenia, rôzne lovecké a strelecké potreby, darčekové predmety so špeciálnou tématikou a pod.

IWA je priestor, kde si môžete vyskúšať a porovnať kvalitu zbraní, či optiky a často práve tu zmenite názor na to čo ste si chceli kúpiť a čo si naozaj kúpite. Porovnávanie jednotlivých druhov a značiek  je v tomto prípade naozaj veľkou výhodou.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria