Termovízna stacionárna bezpečnostná kamera IRN

Novinkou roka 2018 je výroba a predaj termovíznych stacionárnych/bezpečnostných termokamier pod označením EAGLE IRN202. Tieto stacionárne kamery je možné napevno pripevniť napr. k stene budovy alebo za pomoci magnetu na akýkoľvek kovový predmet. Termokamery dodávame s rozlíšením 384 x 288 px alebo 640 x 480 px s objektívom 19 alebo 35 mm.

[+] Rozbaliť viac informácií

Termovízna stacionárna bezpečnostná kamera IRN - popis produktu

Stacionárna/bezpečnostná termokamera EAGLE IRN 202 je žhavou novinkou v našej ponuke. Oproti klasickým kamerám s infračerveným prísvitom má obrovskú výhodu. Kamera je pasívny prvok, bez prísvitu, a tak prípadný narušiteľ v tme ani netuší, že každý jeho pohyb je nahrávaný alebo na živo pozorovaný a nevie sa pripraviť na prípadnú reakciu.
Významnou výhodou je dosah až 500 m (pri použití objektivu 19 mm). V prípade zájmu je možné osadiť termokamery aj väčším objektívom, čím sa predĺži aj detekčná vzdialenosť. Za pomoci digitálného ZOOMU sa dá výborne rozpoznať každý detail pozorovanej scény.
Tieto kamery dodáváme s rozlíšením 384 x 288 px alebo s rozlíšením 640 x 480 px.
Termovizia dokáže vidieť aj v hmle, daždi, či snežení. Samozrejme kvalita obrazu a vzdialenosť pozorovania závisia od hustoty sneženia/hmly.
Termovízné kamery EAGLE IRN sa dajú pripojiť na akékoľvek bežné záznamové zariadenie.

Stacionárna kamera s možnosťou pripevnenia za pomoci magnetu - popis:

Súčasťou výbavy je prepojovacia kabeláž s dĺžkou 2,5 m, ktorá má na jednom konci vodotesný konektor Weipu (9 kolík) a na druhom konektor 5,5 x 2,1 pre pripojenie napájacieho napätia DC- 9 až 24 V alebo z adaptéra autozapaľovača. Tento kábel obsahuje aj analógový konektor na video výstup a konektor na ovládanie klávesnice OSD menu.

POUŽITIE

Vďaka magnetickému držiaku možno túto termokameru pripevniť na akýkoľvek kovový podklad, strechu, kapotu automobilu a iné. Podľa požiadavky možno osadiť silnejší permanentný magnet pre náročnejšie aplikácie, ako je jazda terénom alebo pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Za pomoci kĺbu je možné kameru nastavovať na požadovaný smer pozorovanej scény.

STATICKÉ PRIPEVNENIE

Kamerový tubus je vybavený štandartným UNC stativovým závitom.

ODOLNOSŤ

Telo je vyrobené z ľahkých zliatín je plne vodotesné. Povrchová úprava je elox. POZOR: pripájanie konektora je nutné robiť vždy v suchom prostredí.

VLASTNOSTI:

Rozmer tubusu termokamery:  50 x 100 mm
Dodáva sa v rozlíšení:  640 x 480 px, 17µm alebo 384 x 288 px, 17 µm
Výstupný formát analog. výstupu:  PAL
Objektív je štdandardne: 19 mm F 1,2
Scénu je možné zaostriť:  od 2 m do nekonečna
Kamera má zabudovaný DC-DC menič a ochranu proti prepolovanie
Doba štartu po pripojení napájenia:  2 s

OSD MENU:

Obsahuje nastavenie režimu riadenie zisku, kontrastu a jasu. (AUTO, SEMIAUTO , MANUAL)
Záručné a obchodné podmienky

Veľkou výhodou pre klientov, ktorí si zakúpia niektorý z prístrojov nočného videnia alebo termovízie značky EAGLE je, že v prípade potreby zabezpečujeme kompletný, rýchly, záručný i pozáručný servis.... viac info