EAGLE TSV-TC termovízna kamera i pozorovací prístroj

Predstavujeme Vám našu novinku - termovíznu kameru EAGLE TSV-TC. Doteraz bolo možné nahrávanie len na extérny videorekordér. Od júna 2017 vám táto kamera umožní nahrávanie videozáznamu priamo do internej pamäte.

[+] Rozbaliť viac informácií

EAGLE TSV-TC termovízna kamera i pozorovací prístroj - popis produktu

Rok 2017 bude rokom noviniek. Prvou z noviniek, ktorú uvádzame na trh je termovízna kamera EAGLE TSV-TC, ktorá umožní zákazníkovi nahrávanie kvalitného termovidea priamo do vnútornej pamäte. V termovízii je zabudovaná SD karta, na ktorú sa do slučky nahráva video záznam. Jednoduchým pripojením termovízie k počítaču si nahrávky stiahnete a môžete ich ďalej prezerať a upravovať ako bežné videá.

Termovízna kamera má telo ako termovízia EAGLE TSV15-03, je kovové, nerozbitné, vodeodolné - kameru môžete nechať v exteriéry aj nechránenú pred dažďom, na záznam to nebude mať žiaden vplyv. Môžete ju upevniť na statív, montážou na múr a podobne.

Termovízna kamera nemá zameriavač, aby neprekážal v obraze.  Má 20 farebných režimov, pozorovanie a nahrávanie videa je naozaj zábavou.

 

Záručné a obchodné podmienky

Veľkou výhodou pre klientov, ktorí si zakúpia niektorý z prístrojov nočného videnia alebo termovízie značky EAGLE je, že v prípade potreby zabezpečujeme kompletný, rýchly, záručný i pozáručný servis.... viac info