Termovízia EAGLE TSV14-03, najvýkonnejšia termovízia

Horúca novinka 2020. Najvýkonnejší - 12 mikrónový tepelný senzor. Jemné vykreslenie pozorovanej scény. V týchto dňoch sme zahájili výrobu nového modelu termovízie EAGLE s označením EAGLE TSV14-03. Táto horúca novinka bola predstavená na výstavách v Brne a v Lysej nad Labem. Je určená tým najnáročnejším pozorovateľom. Vyrábame ju v rozlíšení senzora 640 x 480 pixelov v rôznej kombinácií objektívov. Každý zákazník si môže zvoliť veľkosť objektívu podľa toho, aké zväčšenie a aký zorný uhol potrebuje.

[+] Rozbaliť viac informácií

Termovízia EAGLE TSV14-03, najvýkonnejšia termovízia - popis produktu

Okrem nového typu senzora môže byť EAGLE TSV14-03 vybavený tiež úplne novou konštrukciou 3 šošovkového objektívu s vynikajúcou hodnotou priepustnosti svetla. Tento typ objektívu bude excelovať predovšetkým za zhoršených poveternostných podmienok, kedy bude pozorovaná scéna znateľne lepšie prekreslená oproti všetkým bežne používaným typom objektívov.

Štandardne je vo všetkých typoch termovízie EAGLE používaný OLED mikrodisplay s rozlíšením 800 x 600 px. Typ EAGLE TSV14-03 môže byť na želanie osadený tiež HD displayom s rozlíšením 1024 x 768 px.

Konštrukcia tejto novej rady TSV14-03 vychádza z osvedčenej a obľúbenej série TSV14-02. Vizuálne sa tak líši iba v detailoch, materiál - opäť použitá zliatina ľahkých kovov AW 7075 - zostáva zachovaný.
Taktiež Elekronik vychádza z overené a spoľahlivé pôvodnej série, softvér doznal potrebných úprav potrebných na použitie nového 12 mikronového termovízneho modulu.
Elektronické a optické komponenty termovíziou Eagle sú výhradne značkové, z týchto krajín: Francúzsko, USA, Anglicko, Nemecko a Izrael. Mechanické diely sú vyrobené v ČR a SR.
Spoľahlivosť termovíziou EAGLE sa ešte zvýšila vďaka starostlivému testovanie všetkých komponentov, najmä odolnosti proti preťaženiu. Každý jednotlivý prístroj je testovaný na špeciálny stolici, o každej skúške je vedený záznam s krivkou zobrazujúci priebeh a maximálnu výšku testovaného preťaženia. Na požiadanie je možné tento záznam získať k objednanému prístroŠtandardne je vo všetkých typoch termovíziou EAGLE používaný OLED mikrodisplay s rozlíšením 800 x 600 px. Typ EAGLE TSV14-03 môže byť na želanie osadený tiež HD displayom s rozlíšením 1024 x 768 px.

Konštrukcia tejto novej rady TSV14-03 vychádza z osvedčenej a obľúbenej série TSV14-02. Vizuálne sa tak líši iba v detailoch, materiál - opäť použitá zliatina ľahkých kovov zostáva zachovaný. Taktiež elekronika vychádza z overenej a spoľahlivej pôvodnej série, softvér musel samozrejme podstúpiť potrebné úprav na použitie nového 12 mikronového termovízneho modulu.

Elektronické a optické komponenty termovízie Eagle sú výhradne značkové. Mechanické diely sú vyrobené v ČR a SR.

Spoľahlivosť termovízie EAGLE sa ešte zvýšila vďaka starostlivému testovaniu všetkých komponentov, najmä odolnosti proti preťaženiu. Každý jednotlivý prístroj je testovaný na špeciálnom zariadení, o každej skúške je vedený záznam s krivkou zobrazujúcou priebeh a maximálnu výšku testovaného preťaženia. Na požiadanie je možné tento záznam získať k objednanému prístroju.

prednosti termovízie EAGLE TSV14-03

Viac o prednostiach termovízie EAGLE TSV14-03 a jednotlivých parametroch v kombinácií s rôznym objektívami sa dozviete na uvedených odkazoch:

  • Termovízia EAGLE TSV14-03/54 - použitý objektív s ohniskovou vzdialenosťou 54 mm
  • Termovízia EAGLE TSV14-03/75 - použitý objektív s ohniskovou vzdialenosťou 75 mm

 

 

Záručné a obchodné podmienky

Veľkou výhodou pre klientov, ktorí si zakúpia niektorý z prístrojov nočného videnia alebo termovízie značky EAGLE je, že v prípade potreby zabezpečujeme kompletný, rýchly, záručný i pozáručný servis.... viac info