Prečo si kúpiť termovíziu Eagle?

... keď parametre konkurenčných prístrojov sú si tak podobné?

Každému záujemcovi o kúpu termovízneho prístroja odporúčame najskôr sa podrobne zoznámiť s parametrami a vlastnosťami, na ktoré pri výbere termovízie je nutné si dať pozor.

Rozlíšenie bolometra, displeja, termálna citlivosť

Za štandardnú - minimálnu kvalitu sa v dnešnej dobe považuje rozlíšenie senzora 384 x 288 pixelov, v tomto prípade môžeme hovoriť o "strednej triede“. Za vyššiu triedu sa považuje rozlíšenie 640 x 480 px, kedy obraz bude jemnejší, bez viditeľného zrnenia.

Aby sme plne využili kvalitný prenos obrazu, rozlíšenie displeja odporúčame 800 x 600 px.

Termálna citlivosť je jedna z kľúčových vlastností, udávajúca mieru vykreslenie detailov. Termovízie EAGLE disponujú vynikajúcimi hodnotami, 45mK/35mK.

Materiál tela prístroja

Väčšina výrobcov termovízií používa plastové odliatky, čím sa znižuje mechanická odolnosť prístroja. Termovízie Eagle majú (okrem batériového krytu) všetky diely z najtvrdšej ľahkej zliatiny, pevnostne na úrovni železa. Pritom váha termovíií Eagle je mnohokrát v porovnaní s inými prístrojmi nižšia.

Aktualizácia softvéru

Po celú dobu životnosti prístroja Vám garantujeme bezplatné, najnovšie aktualizácie, ktoré zvyšujú hodnotu prístroja, skvalitňujú ovládanie a rozširujú možnosti jeho využitia.

Ovládanie v češtine, v slovenčine, či inom jazyku (podľa požiadaviek klienta), servis a záruka.

Všetky termovízne prístroje rady Eagle sú dielom odborníkov z ČR a SR. Vďaka tomu je ovládanie samozrejme v uvedených jazykoch.

Oceňovanou prednosťou je veľmi rýchly záručný aj pozáručný servis v oboch krajinách. Kvalitu podtrhuje záruka 3/10 rokov.

Montáž, nastrelenie a telefonická podpora 24 hodín denne.

Radi Vám zabezpečíme na želanie výrobu potrebnej montáže, prípadne budeme asistovať pri nastrelení. Unikátna služba je tiež telefonická podpora 24 hodín denne.

Niekoľko ďalších, užitočných prednosťou na záver

Každý nástrel si môžete pomenovať podľa typu zbrane alebo vzdialenosti nástrelu.

Na nabíjanie batérií nie je potreba ich vyberať z prístroja, ale môžu sa nabíjať priamo v termovízií prostredníctvom auto nabíjačky alebo zdroja.

Ku každému prístroju dostanete "rodný list" (technickú špecifikáciu) s uvedenými parametrami, ktorými disponuje senzor v zakúpenom prístroji. Tento doklad je pre Vás istotu, že nekupujete mačku vo vreci, ale termovíziu so špičkovým senzorom Ulis.

Po roku používania Vám zdarma prístroj prezrieme, skontrolujeme a nastavíme.

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií

Fotogaléria