EAGLE TSV7 gama Termovízia

Najpredávanejšia z pomedzi binokulárnych termovízií EAGLE TSV7. Bez problémov konkuruje akejkoľvek svetovej značke. Umožňuje interné nahrávanie videí a zhotovovanie termosnímkov v 9 farebných režimoch. Umožňuje upevnenie na statív a tak sa pozorovanie a nahrávanie stáva pôžitkom. Vďaka vysokému rozlíšeniu a vysokej obnovovacej frekvencii je zažijete pozorovanie najvyššej kvality. Obraz je čistý, ostrý od okraja po okraj. Kalibračná klapka je na hranici počuteľnosti, vďaka čomu nevyplašíte pozorované živé objekty.

[+] Rozbaliť viac informácií

Zobrazovacia frekvencia 50 Hz
Veľkosť pixelu 25 uɱ
Termálna citlivosť (NETD) < 60 mK 30 °C
Objektív/ohnisková vzdialenosť 40 mm
Optický zoom 2,1 x
Digitálny zoom 2x- 4x
[+] Rozbaliť viac informácií

EAGLE TSV7 gama Termovízia - popis produktu

Termovízny binokulár EAGLE TSV7 gama

Tento model sa už nevyrába. Bol nahradený novšou, modernejšou verziou - binokulárom EAGLE TSV7-B.
Vďaka termovízii EAGLE TSV 7 gama môžete nahrávať video scény do vnútornej pamäte, fotografovať a ukladať snímky do internej pamäte, spätne prezerať archív a exportovať dáta cez COM do počítača. Pri čierno-bielom obraze si môžete navoliť, aby vám zobrazovalo teplé objekty bielou farbou alebo čiernou farbou.

biela - tepláčierná - teplá

Videá nahrávané termovíziou EAGLE TSV7 gama 189 si môžete pozrieť  na videá, simulácie...

Pri pripojení externého napájania procesor automaticky ignoruje meranie napätia na interných akumulátoroch.

Chod termovízie je ľahko ovládateľný. V menu sa môžete pohybovať intuitívne, k ovládaniu slúžia 3 prvky. Termovízia typu gama poskytuje kvalitný čierno-biely obraz od okraja po okraj alebo pseudocolor - niekoľko farebných režimov. Termovízia EAGLE TSV7 gama je podľa nášho názoru medzi našimi termovíziami "zlatý stred" - kvalitou aj cenou.

TERMOVÍZIA EAGLE TSV 7 má telo/obal vysoko kvalitný s jedinečnou zostavou čočiek. Viac informácií...

Termovízie EAGLE TSV7 boli špeciálne vyvinuté na pozorovanie živých objektov, ľúdí, divokej zveri. Rovnako dobre sa však uplatnia v oblasti stavebníctva pri zisťovaní tepelných únikov a pod. K pozorovaniu termovíziou EAGLE TSV7 nepotrebujete žiadne, ani zbytkové svetlo a obraz aj napriek tomu bude vysoko kvalitný, dokonale vykreslený v každom počasí, vo dne i v noci.

S termovíziou EAGLE TSV 7 gama môžete sledovať večer i v noci vysokú zver (ale aj inú divú zver) - môžete si pozrieť videá, ktoré sme nahrávali. Väčšina z nich je natáčaná v noci cca o 22.00 h. Krásne je na nich vidieť pohyb zveri pri pastve aj vo veľkej vzdialenosti. Z menšej vzdialenosti rozoznáte aj parožie. Perfektne odhalíte aj zvieratá ukryté v kríkoch, stačí ak im presvitá aspoň časť tela. Rovnako dobre odhalíte aj maskovaného človeka - teplotné rozdiely s prostredím sa nedajú skryť. Termovízia EAGLE odhalí aj veľmi malé teplotné rozdiely. Na základe teplotných rozdielov vytvára termovízi kvalitný a jasný obraz v rôznych farebných spektrách. Unikátny InstAlert vyfarbia najteplejšej časti termálnej snímky na červeno. Tak veľmi ľahko rozoznáte živé objekty - ľudí alebo zvieratá.

Rad termovízie EAGLE TSV7 gama je k dispozícii v základnej verzii, ktorá ponúka čierno-biely obraz a vo vyšej verzii, ktorá ponúka pseudocolor. Obidve verzie umožňujú nahrávanie, ukladanie fotografií a videa do internej pamäte. Snímky a videá je možné stiahnuť do PC, ale môžete si ich prezerať a čiastočne editovať aj v internej pamäti termovízie.

Termovízia EAGLE umožňuje vidieť a rozoznať živý objekt do vzdialenosti 1200 m aj viac.
Odporúčame Vám pozrieť si našu stránku - využitie termovízie v praxi, kde Vám napovieme o všetkých jej možnostiach.

 

EAGLE TSV7 gama Termovízia - parametre produktu

Zobrazovacia frekvencia 50 Hz
Veľkosť pixelu 25 uɱ
Termálna citlivosť (NETD) < 60 mK 30 °C
Objektív/ohnisková vzdialenosť 40 mm
Optický zoom 2,1 x
Digitálny zoom 2x- 4x
Svetelnosť F 0,68
Regulácia jasu automatická/manuálna
Teplotný rozsah -20 °C až +65 °C
Teplotná citlivosť <0,05 ° C
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 2 m
Video výstup áno
Výdrž batérií 8 hod.
Polarita biela teplá/čierna teplá
Ekvival. osvetlenia pozadia napájanie 12 až 28 V
Korekcia jasu displeja manuálna
IR kamera áno
Meracie funkcie možnosť doplnenia meranie teplôt
Ostrenie manuálne
GND áno
Nechladený microbolometer FPA s rozlíšením 388 x 284
Rozmery microbolometra 14,5 x 12,5 mm
Citlivosť na vlnovú dĺžku/spektrálne pásmo 8-14 µm
Diagnostická linka áno
Rozlíšenie OLED s rozlíšením 800x600
Video OUT PAL 75 ohm 1 vpp

Video ukážky

Pozorovanie pštrosa termovíziou Eagle TSV7

Pozorovanie pštrosa v horúcom letnom jasnom počasí zo vzdialenosti 20 - 50 m.

Termovízia, nočné videnie - pozorovanie diviakov

Pozorovanie diviakov v noci za extrémne zlých podmienok. V daždi zo vzdialenosti 150 m. Pozorovanie v noci s termovíziou EAGLE TSV7 so 40 mm objektívom.

Nočné videnie, termovízia EAGLE

Nočné videnie, termovízia značky EAGLE. Video je natáčané termovíziou Eagle TSV7. Termovíziou môžete odhaliť tepelné úniky, nájsť strateného človeka alebo zviera. Termovízia sníma teplotu pozorovaného povrchu.

Príslušenstvo

Inteligentná nabíjačka i4

Cena bez DPH 20 € (24 € s DPH). Inteligentná nabíjačka pre všetky typy batérií, zabezpečí individálne nabíjanie každej batérie. Nemôže sa stať, že sa batérie "prebijú"

Kufor na prístroj

Cena bez DPH 60 € (72 € s DPH). Vysoko odolný, vodotesný a prachotesný kufor oceníte aj pri cestách v náročných podmienkach.

Utierka na optiku

Cena bez DPH 1 € (1,20 € s DPH). Optoutierka na čistenie objektívu a okulárov nie len na prístroje nočného videnia a termovízie EAGLE, ale na údržbu akejkoľvek optiky.

Krytka na termovíziu

Na ochranu objektívu termovízie slúži odnímateľná plastová krytka.

Záručné a obchodné podmienky

Veľkou výhodou pre klientov, ktorí si zakúpia niektorý z prístrojov nočného videnia alebo termovízie značky EAGLE je, že v prípade potreby zabezpečujeme kompletný, rýchly, záručný i pozáručný servis.... viac info