Telo termovízie EAGLE

je vyrobené z vysokokvalitných materiálov.
Telá termovízií typov EAGLE TSV7, EAGLE TSV15 a EAGLE TSV15-02 sú vyrobené zo zliatin a z odolných plastových komponentov s podielom uhlíkových vlákien, ktoré mu zaručujú vysokú odolnosť a pevnosť.
Telo termovízie EAGLE TSV14 je vyrobené z kvalitných plastových komponentov, vďaka ktorým je puškohľad TSV14 nielen odolný, ale aj ľahký.

Okulár a objektív

Jedinečná zostava čočiek okuláru aj kvalitný germániový objektív sú zárukou čistého obrazu.
Elektronické zariadenie vo vnútri termovízie je klimatizované odvodom tepla z chladičov. Všetky hodnoty teplôt a počet prevádzkových hodín sa ukladá do vnútornej pamäte. Tým je zaručená garancia kvality prevádzky i servisu. Termovízne zariadenie môže byť naplnené plynom ARGON, ktorý viac zamedzuje roseniu vnútornej časti optickej a elektronickej sústavy. Telo je plne vodotesné, skúšané do 0,5 bar (5 m hĺbky).

Veľká vzdialenosť výstupnej pupily umožňuje použitie okuliarov. Na prianie zákazníka je možné upraviť dioptrickú korekciu mimo štandardný rozsah - túto možnosť iné termovízie neponúkajú.

Kalibračná klapka

Precíznym mechanickým spracovaním bola u termovízie potlačená hlučnosť kalibračnej klapky na hranici počuteľnosti užívateľa a tým odstránená akustická detekcia, čo je opäť prednosťou oproti mnohým konkurenčným výrobkom.
U termovízií EAGLE TSV15, TSV15-02 a EAGLE TSV14  kalibračná klapka nie je, kalibráciu sme vyriešili softvérovou úpravou - tým získal puškohľad úplne tichý chod.

Termovízia EAGLE sa vyrába ako:

  • binokulárny systém -  TSV7, vyrábaný v modeloch TSV7 alfa, TSV7 gama, TSV7 delta.
  • monokulár - TSV15, TSV15-02 a TSV14 - pozorovací prístroj s osnovou. S montážou sa môže použiť ako puškohľad, vysoko odolný spätnému nárazu. Bez montáže ako perfekný pozorovací prístroj.

Ovládanie binokulára aj monokulára je veľmi podobné.
Chod ter
movízie môžete ovládať jednou rukou bez toho, aby ste prístroj prestali na dobu nastavovania používať, čo je veľkou výhodou. K ovládaniu termovízií slúžia 2 - 3 ovládacie prvky.
Manuál na obsluhu:
EAGLE TSV7 gama
EAGLE TSV7 delta
EAGLE TSV15
EAGLE TSV15-02
EAGLE TSV14

VYUŽITIE termovízie EAGLE v praxi

je veľmi široké. U binokulárov kalibračná klapka na hranici počuteľnosti, u monokulárov úplne tichý chod a kvalitný obraz až po okraj za každého počasia vo dne, či v noci jej zaručí popredné miesto na trhu. Termovízia Eagle sa dá využiť naozaj všade, nájde si svoje uplatnenie v bezpečnostných zložkách, pri pátraní po nezvestných osobách, pri ochrane verejných aj súkromných objektov, sledovať môžete nielen exteriéry, ale aj v interiéry objektov, v poľovníctve, v záchranných systémoch, v námorníctve, stavebníctve, v automobilovom priemysle, ...

Najväčšou devízou termovízie je, že dokáže výborne vyhodnocovať obraz aj v tme, kde klasické pozorovacie prístroje nič nevidia.

EAGLE - orlí zrak vždy a všade. (obr. č. 1 - jasné počasie natáčané v noci, obr. č. 2 - dážď natáčané v noci, obr. č. 3 - sneží natáčané v noci)

[+] Rozbaliť viac informácií [-] Menej informácií