EAGLE TSV14-02/75 najkompaktnejší termovízny puškohľad

stiahnuť špecifikáciu
v pdf (slovenčina)

TERMOVÍZIA EAGLE TSV14-02/75 - ostrosť obrazu s celkovým priblížením až 24,4x ponúka luxus pozorovania. Nadštandardné priblíženie poskytuje dokonalý prehľad a skvelý lov. Množstvo doplnkových funkcií vrátane nahrávania videí do vnútornej pamäte. Ukážka v teréne vás presvedčí o jedničke na trhu.

[+] Rozbaliť viac informácií

Rozlišenie senzora 384x 288
Zobrazovacia frekvencia 17mm/0,58 MOA
Vstavaný displej Color OLED 800 x 600 px
Veľkosť pixelu 17 uɱ
Termálna citlivosť < 50 mK / < 45 mK 30 °C
Termálna citlivosť <0,05 ° C
[+] Rozbaliť viac informácií

EAGLE TSV14-02/75 najkompaktnejší termovízny puškohľad - popis produktu

Termovízia EAGLE TSV14-02/75 s frekvenciou 50 Hz/PAL, 60 Hz/NTSC s celkovým priblížením až 24,4x zabezpečí luxus pozorovania. S našou termovíziou uvidíte každého kto sa približuje k vášmu objektu už z veľkej diaľky. Pri love vám už neunikne ani myš.Výnimočne vysoká detekčná vzdialenosť, digitálne vylepšenie obrazu poslednej generácie a vysoké rozlíšenie displeja, zabezpečujú krásne čistý a veľký obraz. Plynulá regulácia digitálneho zoomu po 0,1 stupňa umožňuje nastavenie obrazu v ľubovoľnú veľkosť. Samozrejme aj termovíziu EAGLE TSV14-02/75 môžete použiť ako pozorovací prístroj, puškohľad alebo ako termokameru s vysokokvalitným záznamom obrazu. Prípadne si ju môžete nainštalovať ako stacionárnu kameru.

Telo prístroja
je vyrobené z ľahkých kovových zliatín. Je vysokoodolné proti nárazu, vode i prachu. Vhodné na denné používanie v akomkoľvek počasí. Precízne vymyslená konštrukcia tela umožňuje jeho multifunkčné využitie. Perfektné ostrenie vzdialenosti pomocou nového bočného ostrenia.
Modul a senzor
Dobré meno termovízií EAGLE je postavené na kvalite. V temovíziách osadzujeme špičkový tepelný senzor ULIS s veľkosťou pixela 17 mikrónov, ktorý je aktuálne najlepším na trhu. Rozlíšenie modulu môže byť 384 x 288 pixelov alebo 640 x 480 pixelov, podľa požiadaviek zákazníka. Frekvencia obrazu je 50 Hz/PAL, 60 Hz/NTSC, s touto frekvenciou máte istoku čistého a plynulého obrazu aj pri pozorovaní pohybujúcich sa objektov. Veľkou výhodou je možnosť regulácie jasu a kontrastu mikrobolometra v 10-tich úrovniach a to dokonca pre každú farebnú paletu samostatne.
Displej
Displej Color OLED s rozlíšením 800 x 600 px patrí k jedným z najlepších a najpoužívanejších nielen pri výrobe termovízií. Je zárukov čistého farebného obrazu. Využívame celú plochu displeja (nie len výrez) a tak poskytujeme komfortné pozorovanie bez akých koľvek čiernych okrajov. Všetci naši zákazníci oceňujú veľkosť a čistotu obrazu od okraja po okraj. Jas a rovnako aj kontrast displeja môžete regulovať v 10-tich úrovniach, čím si máte možnosť prispôsobiť pozorovanie tak, aby vaše oči pri pozorovaní boli čo najmenej unavené, hlavne v noci.
Objektív
Germániový objektív s ohniskovou vzdialenosťou 75 mm so
svetelnosťou na najlepšej úrovni F 1,0 oceníte najmä pri zlých podmienkach ako je hmla, dážď, nízke rozdiely teplôt. U našich objektívoch je 100 % priepustnosť svetla.
Variabilné priblíženie
Celkové priblíženie t
ermovízie EAGLE TSV14-02/75 je 24,4x. Optické priblíženie 6,1x ktoré môžete digitálnym zoomom skokom zväčšiť o 2-4x. Ak si chcete priiblížiť obraz na desatinu presne, môžete navoliť plynulé zoomovanie po 0,1x.
Nástrely
EAGLE TSV14-02/75 umožňuje uložiť do internej pamäte až 10 nástrelov. Každý nástrel sa dá pomenovať a na displeji môžete stále vidieť, ktorý nástrel máte aktuálne zvolený. Nástrely môžete urobiť na niekoľko vzdialeností pre každú zbraň. V ponuke je tiež veľké množstvo typov zámerných osnov a ich farieb. Určite si každý nájde čo mu najviac vyhovuje. 
Zámerná osnova
Vybrať si môžete z 12 typov zámerných osnov. ktoré môžu byť 5 rôznych farbách, celkom tak máte na výber až zo 60 variácií zamerných osnov. Intenzitu kríža môžete regulovať v 10-tich úrovniach, prípadne zámernú osnovu úplne vypnúť.
Farebné režimy
Termovízie EAGLE majú k dispozícii 20 farebných režimov obrazu. Reguláciou jasu a kontrastu však môžete dosiahnuť ďalšie variácie farebných odtieňov a vybrať si tú, ktorá najviac vyhovuje vášmu oku pri aktuálnom pozorovaní. Napájanie/typ batérií
Pre fungovanie prístroja je možné použiť niekoľko typov batérií. Primárne články CR123A alebo nabíjacie batérie RCR123, či Li-Ion 18650. Predĺžila sa výdrž prevádzky prístroja až do 7,5 hodiny, v závislosti od vybraného typu batérií a počasia.
Ovládanie prístroja
možno zvládnuť jednou rukou prostredníctvom 3 ovládacích prvkov umiestnených v krátkom pracovnom rozhraní tak, aby ruka minimálnym pohybom urobila akúkoľvek zmenu nastavenia. Všetky vykonávané úkony sa zobrazujú na displeji.

 

Niekoľko predností, ktorými tento typ vyniká:

• Multifunkčné vlastnosti - variabilné využitie

• Najľahší a najmenší termovízny puškohľad na trhu

• Výborná mechanická odolnosť

• Aktualizácia softvéru zdarma

• Vysoká zobrazovacia frekvencia 50/60 Hz

• Rozlíšenie až 384 x 288 alebo 640 x 480px

• Tichá automatická/poloautomatická kalibračná klapka

• Výber až z 20-tich farebných režimov

• Pamäť až 10 nástrelov

• Plynulá regulácia digitálneho zoomu a intenzity kríža

• Vynikajúca svetelnosť objektívu

• Digitálne vylepšenie obrazu najnovšej generácie

• Veľký rozsah hodnôt rôznych regulačných prvkov

• Rýchly štart

• Výnimočne veľký priemer okuláru

• Nástrel jednou ranou

• Interné nabíjanie batérií v prístroji

• Jazykové mutácie ovládacieho menu

• Intuitívne ovládanie

EAGLE TSV14-02/75 vám ponúka luxus pozorovania.

EAGLE TSV14-02/75 najkompaktnejší termovízny puškohľad - parametre produktu

Rozlišenie senzora 384x 288
Zobrazovacia frekvencia 17mm/0,58 MOA
Vstavaný displej Color OLED 800 x 600 px
Veľkosť pixelu 17 uɱ
Termálna citlivosť < 50 mK / < 45 mK 30 °C
Termálna citlivosť <0,05 ° C
Objektív/ohnisková vzdialenosť 75 mm
Zorné pole HFOV/VFOV 5,0° x 3,7°
Optický zoom 6,1x
Digitálny zoom plynule 1,3x - 4x (po 0,1)
Detekcia človeka 2250 m
Zámerná osnova 11 typov, 5 farieb (55 variacií)
Rektifikácia zámernej osnovy 17mm/0,58 MOA
Zobrazovacie módy Teplá biela, teplá čierna a 18 ďalších farebných režimov
Aktualizácia softvéru Áno
Typ objektívu Germaniový
Svetelnosť F 1
Vzdialenosť výstupnej pupily 25 - 60 mm
Priemer výstupnej pupily 27 mm
Regulácia jasu Manuálne 10 úrovni
Regulácia kontrastu Manuálne 10 úrovni
Digitálne vylepšenie obrazu Áno
Spektrálne pásmo 8 - 14 µm
Preťaženie do 7000 J
Pamäť na nástrely 10 nástrelov
Nástrel jednou ranou Áno
Teplotný rozsah -20 ° C až +300 ° C
Typ detektora nechladený
Dioptrická korekcia Precízna optika s korekciou dioptrií -5 až +6
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 2 m až ∞
Zapnutie prístroja < 4 s
Úsporný režim štart z usporného režimu za 0,5 s
Video výstup Áno - PAL 75 ohm 1 vpp
Váha bez batérií 748 g

Záručné a obchodné podmienky

Veľkou výhodou pre klientov, ktorí si zakúpia niektorý z prístrojov nočného videnia alebo termovízie značky EAGLE je, že v prípade potreby zabezpečujeme kompletný, rýchly, záručný i pozáručný servis.... viac info